02826743990
info@aymacam.com.tr
TR / EN
Reflekte Camlar

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

ARA

Reflekte Camlar

Ürünler

Ürün Hakkında Bilgi Al

Detaylı Bilgi

Güneş ışığını ve ısısını kontrol edebilen cam sınıfında yer alan bu cam cinsi, camın üretim esnasında renklendiricilerin katılması ile hamurundan renkli halde üretilir. Renkli ya da renksiz türevlerine metal oksitlerin kaplanması sonucu oluşur. Mekaniği ve kimyasal dayanıklılığı üst düzeyde olan bu camlar gümüş, yeşil, füme, bronz ya da mavi renk tonlarında tasarlanabilir.

Reflektif özelliğe sahip olan bu cam binaların içine güneşin ısıtıcı ışınlarını almadığı gibi kiriş, parapet duvarı, kolon, asma tavan, tesisat boşluğu gibi gizlenmesi gereken alanları da mükemmel bir şekilde gizler. Reflektif özellikleri sayesinde ışık yönünde bakıldığında ayna etkisi oluşturur. Bombeleme, lamine ve temperleme işlemleri için uygundur. Renksiz düz cam veya renkli düz cam üzerine pirolitik kaplama tekniği ile üretilir.

Renkli cama göre daha aynalı bir görünüme sahiptir. Kaplaması oldukça dayanıklı olduğu için rodaj, delik, baskı, temper, laminasyon, bombe vb. işlemlerden geçebilir. Kullanım alanı çoğunlukla mimaride dış cephe uygulamalarıdır.

Bunun yanı sıra duş kabini, fırın, mobilya gibi sektörlerde de tercih edilebilmektedir. Bronz reflekte, yeşil reflekte, füme reflekte, mavi reflekte, gümüş reflekte 4mm, 6mm, 8mm kalınlıkta üretilmektedirler

Etiket:

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0282) 674 39 90